Strona głównaO nasNasi specjaliściNasza ofertaWarsztaty i szkoleniaKontaktPobieranie pliku
Akupunktura
Akupresura
Apiterapia
Aromaterapia
Arteterapia
Astrologia
Biomasaże
Bioterapia
Dieta 5 przemian
Doradztwo życiowe
Egzorcyzmy
Jasnowidzenie
Kręgarstwo
Litoterapia
Magnetoterapia
Masaż aku-limfatyczny
Masaż chiński
Masaż dźwiękiem
Masaż indyjski
Masaż japoński
Masaż klasyczny
Masaż polinezyjski
Masaż tybetański
Medytacje
Numerologia
Psychoterapia
Refleksologia
Świecowanie uszu
Uzdrawianie duchowe
Ziołolecznictwo
Bioterapia

Bioenergia jest to własna energia wewnętrzna każdego organizmu żywego, przejawia się w dynamicznym funkcjonowaniu organizmu.

Bioterapia - jest to oddziaływanie jednego organizmu na drugi przy wykorzystaniu bioenergii. Oddziaływanie to przebiega zazwyczaj bezwiednie. Wyszkolony bioterapeuta kieruje świadomie strumień bioenergii na określony organ chorego co pozwala przywrócić pełnię jego zdrowia.

Bioenergoterapeuta - nazwa zawodu osób uzdolnionych odpowiednio przeszkolonych i predestynowanych do lokalizacji zaburzeń w biopolu drugiego człowieka:

° do ich świadomego usuwania przy pomocy bioenergii,
° do korekty uszkodzonego przez chorobę biopola.

Nazwy tej mogą używać tylko osoby legitymujące się dyplomem uprawniającym do zawodu. Dyplom taki powinien być zawieszony w widocznym dla pacjentów miejscu : np w poczekalni lub w gabinecie. Dyplomy uprawniające do zawodu bioenergoterapeuty w Polsce i krajach UE wydawane są przez Izby Rzemieślnicze po zdaniu egzaminów państwowych. Zdarza się, że nazwa ta używana jest bezprawnie przez osoby nie upoważnione do tytułu zawodowego - takich osób należy unikać, gdyż nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za swoją amatorską działalność - mówi się o nich potem na ambonach i radiowych antenach.